Zajęcia Sportowe dla Dzieci

Jesteśmy klubem sportowym, w którym prowadzone są zajęcia KIDS SPORT dla DZIECI w wieku: 6-9 lat, 10-14 lat.
Celem zajęć jest spędzenie wspólnego czasu rodzica z dzieckiem na zabawach, które je rozwijają: wzmacniają jego ciało, doskonalą motorykę dużą i małą, stymulują rozwój wyobraźni, oraz wspierają rozwojowi dobrej bliskości między rodzicem a dzieckiem. Rodzice poznają też wiele zabaw, które, dzięki temu, że bazują na rekwizytach znajdujących się w każdym domu, łatwo można je przenieść na grunt domowy. Dzieci będą mogły też spokojnie wejść w świat pierwszych kontaktów z rówieśnikami i zabawy.

Na zajęciach dzieci pracują nad poprawą sprawności, koncentracji i koordynacji ruchowej. Trening poprzez elementy zabawy kształtuje samodyscyplinę.

Do zajęć są wprowadzane także elementy ćwiczeń korekcyjnych – posturalnych (na poprawny rozwój dziecka i dobrą postawę). Poprzez wprowadzenie elementów samoobrony, elementów sztuk walki połączonych z zabawą, dzieci nauczą się odpowiedniego zachowania w sytuacjach zagrożenia, ale przede wszystkim to aktywnie i miło spędzony czas. Po takich zajęciach dzieci stają się pewniejsze siebie, sprawniejsze, a także bardziej świadome zagrożeń.

Zajęcia te prowadzi trener: Tomasz Boruc, który ma wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, jest certyfikowanym rehabilitantem medycznym oraz Mistrzem Świata w Karate.

Zajęcia Sportowe dla Dzieci prowadzimy w Blizne Łaszczyńskiego – Bemowo (blisko dzielnic: Ursus, Wola, Bielany i miejscowości: Stare Babice, Zielonki, Latchorzew, Łomianki).